"הילדה שעושה גבות"

זהו לא עוד אתר, זה אתר עם סיפור, שמתחיל בילדה, גבות ואיפור...

לפני המון שנים היתה ילדה קטנה, שהתחילה "לעשות גבות בשכונה".  בהתחלה למשפחה, ואז לחברות, ועם הזמן אפילו לשכנות... וכשלמטה בגינה ישבו האימהות, הם סיפרו על "הילדה שעושה להן גבות".

השנים מאז עברו, הילדה הפכה גברת, אך התשוקה לגבות עדין בה בוערת. 

אך חכו רק רגע, זהו לא סוף הסיפור, הרי הבטחנו לכן שנספר גם על איפור!

כי חוץ מהגבות שאותן היא מעצבת, הרי שלאפר אין ילדה שלא אוהבת... אז חיש מהר הלכה למדה אצל מיטב המאפרים, כיצד אפשר עם צבע לייפות את הפנים. 

אז עכשיו שכבר קראתן את זהו הסיפור, על הילדה הקטנה, הגבות והאיפור, כל שנותר כעת לעשות, הוא להמשיך לגלוש ובעבודותיה לצפות... גלישה מהנה!  

158043185_162162022299185_3155521419183386116_n.jpg

שירה זאבי - עיצוב גבות, מיקרובליידינג, איפור קבוע בשיטת השערה והצללה, אייליינר,  מילוי ועיבוי שפתיים.

שירה זאבי החלה לעצב גבות בשנת 1998 כאשר הייתה בת 13 בלבד.  זה התחיל מחברות, קרובות משפחה, שכנות ולאט לאט השמועה על "הילדה שעושה גבות בחוט" החלה לקבל כנפיים. עם השנים שירה גדלה יחד עם חוג הלקוחות שלה, והיה לה ברור כבר אז כי תחום היופי הולך ללוות אותה לכל חייה. עם התשוקה הזו והכישרון המובהק היא החלה ללמוד איפור מקצועי ואיפור קבוע במיטב המוסדות ואצל מיטב אנשי המקצוע בתחומם. בין היתר למדה שירה אצל ירין שחף, מיקי בוגנים ועוד מומחים בתחום האיפור הקבוע והמיקרופיגמנטציה. גם כיום, כאשר שירה נחשבת למאסטרית בתחום ואף מבצעת הדרכות בעצמה, היא ממשיכה להרחיב את הידע שלה בסדנאות וקורסים רבים ככל הניתן, כדי להיות מעודכנת בכל השינויים והשיפורים שהתחום מציע.

עם כניסתה של שיטת השערה לתחום האיפור הקבוע, שירה החלה לעצב גבות בשיטה זו וכיום נחשבת לאחת מהמובילות בארץ באיפור קבוע בשיטת השערה.

ההשקעה של שירה אינה מסתיימת רק ברכישת ידע אין סופית, אלא גם ברכישת הציוד והחומרים המתקדמים והאיכותיים ביותר. כל זאת במטרה להגיע לתוצאות מושלמות בכל טיפול וטיפול.