שירה זאבי - עיצוב גבות, איפור קבוע בשיטת השערה, מיקרובליידינג .

לקביעת תורים מראש: 050-6598776

שירה זאבי אינסטגרם
שירה זאבי פייסבוק

כל הזכויות שמורות לשירה זאבי. אין להשתמש בחומרים המוצגים באתר לרבות תמונות, טקסט, סימנים מסחריים או כל חומר אחר ללא אישור מפורש בכתב משירה זאבי.

.האתר נבנה על ידי "אפ-פוינטמנט"  פיתוח אפליקציות בניית אתרים  

Search
  • Shira Zeevy

איפור קבוע בגבות - דהייה ושינוי גוון

Updated: Dec 7, 2019


איפור קבוע שיטת השערה מיקרובליידינג

הפוסט היום יהיה מעט יותר טכני, אך אם מישהי מתכוונת לבצע איפור קבוע בגבות, כדאי לה להכיר את הנתונים כפי שהם...

היום אדבר על פיגמנטים /צבעים (כי חייבת להיות שקיפות מלאה בתחום הזה) אז לצבעים באיפור קבוע יש משמעות מאוד מאוד חשובה, אחרי הכל זה צבע שנמצא באיזור הכי מרכזי ומשמעותי בפנים שלנו.

כשלקוחה מגיעה אליי אני מבצעת את הבחירה/ההתאמה לפי סקאלה . בתחתית הסקאלה יש גוונים חומים בהירים ,אלה מתאימים לנשים בהירות / בלונדיניות וכו'.

במרכז הסקאלה יש גוונים נייטרלים כלומר חומים בינוניים

ובמרומי הסקאלה יש חומים כהים שמתאים למרבית הישראליות (כמובן באופן יחסי לכל צבע יש כמה גוונים חום / אפור / שטני וכו', בהתאם לנתונים של הלקוחה.

טרם בחירת הצבע הנדרש אני בוחנת את העור לפי סולם פיצ'פטריק..(להסבר זה לא נכנס, אני חופרת מספיק) אך בגדול הסולם מבחין בין צבעי עור בהתחשב בפרמטרים כמו: צבע שיער, צבע גבות ואיזה גוון הלקוחה מקבלת אם היא משתזפת (כן כן) אם אישה מקבלת גוון יפה שיזוף שוקולדי , יבחר לה צבע שונה מזאת שדומה לה בגוונים אבל נשרפת מהשמש. כל פרמטר כזה חייב להילקח בחשבון. עומק העבודה ואיכות הצבע מהווים גורם משמעותי בתוצאה המתקבלת, ובתופעות הלוואי.

צבעים איכותיים מכילים מעט מאוד מתכות מה שתורם להקטנת שינויי גוון של האיפור קבוע בגבות, הפוך מצבעים של קעקועים אמיתיים המכילים מתכות בריכוז גבוה (מאוד לא בריא לנו) ולכן משנים גוון באופן משמעותי. (תחשבו על חלודה)

לכן כאשר לקוחה מציינת שהיא לא רוצה שייצא לה סגול/כחול/כתום אני מסבירה לה שמה שהיא ראתה זה דהייה של קעקוע אמיתי שכן גם קעקועים אמיתיים דוהים, ומשנים גוון לתת הגוון של המתכת הקיימת בצבע ולכן נראה סגול כתום כחול וכו... כאשר משתמשים בצבעי איפור קבוע איכותיים ביותר, (כפי שאני נוהגת) לרוב לא יהיו שינויי גוון משמעותי, אלא דהיה והיעלמות.

חשוב לציין שהצבע נראה שונה במריחה ובהחדרה לעור...נחזור לסקאלה:

  • לבנות בעלות גוון כהה תהיה לרוב נטייה לצבע להאפיר... שכן החומים הכהים הם צבעים קרים...

  • לבנות עם גוון ניטרלי לרוב לא יהיו שינויי גוון כלל כי זה צבע אמצע והוא צבע מאוזן.

  • ולבנות עם גוון בהיר הצבע עשוי להאדים מעט.

איפור קבוע שיטת השערה מיקרובליידינג

בטופס שקוראים לפני ביצוע האיפור קבוע בגבות מצויין שקיימת אופציה לשינויי גוון, בדיוק מהסיבות הנ"ל.

הצבעים המיוצרים כיום הינם מעולים ביחס לצבעים שהיו בשוק לפני מספר שנים. ובנוסף להחדרה נכונה לעומק הרצוי, שינוי הגוון אם יהיה , הוא מינורי. אך אני מחיובת לציין זאת בפני הלקוחות שלי.

לעיתים קורה שלקוחות אומרות לי שהצבע דהה מהר , לרוב אני לא מסכימה שהצבע דהה, אך מסכימה עם דבר אחד: שאיפור קבוע בגבות זה ממכר :) ותמיד ייראה לנו לא מספיק.. והסיבה שצבעים איכותיים אכן דוהים מהר זה כי יש בהם ריכוז נמוך של מתכות . מה שעוזר לשמור על הגוון לאורך זמן.

לסיכום: עדיפה דהייה מהירה יחסית ותחיזוק שנתי אך לא להשתמש בצבעים של קעקוע אמיתי שמאוד!! לא בריא ועלול לגרום לאלרגיות רציניות... ואחכ גם להישאר עם עודפי צבע צבעוניים שניתן להסיר רק בטיפול לייזר.

בנות, אין מה לעשות אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה... מי שבאמת זקוקה לאיפור קבוע בגבות, (לא אחת אני נתקלת בלקוחות עם גבות יפות מאוד שחושבות שהן צריכות איפור קבוע, ואני שולחת אותן לביתן עם הזהרה לבל יעשו טעות) או שתצבע כל בוקר בצללית או שעושים איפור קבוע בשיטת השיערה או הצללה דבר שחוסך זמן בבוקר מאפשר ללכת לבריכה וכו...

לא משנה מה תחליטו,

שיהיה בהצלחה.

איפור קבוע שיטת השערה

#איפורקבוע #שיטתהשיערה #שיטתהצללה #דהייתצבעבאיפורקבוע #שינוייגווןבאיפורקבוע

0 views