שירה זאבי - עיצוב גבות, איפור קבוע בשיטת השערה, מיקרובליידינג .

לקביעת תורים מראש: 050-6598776

שירה זאבי אינסטגרם
שירה זאבי פייסבוק

כל הזכויות שמורות לשירה זאבי. אין להשתמש בחומרים המוצגים באתר לרבות תמונות, טקסט, סימנים מסחריים או כל חומר אחר ללא אישור מפורש בכתב משירה זאבי.

.האתר נבנה על ידי "אפ-פוינטמנט"  פיתוח אפליקציות בניית אתרים  

Search
  • Shira Zeevy

איפור קבוע בשיטת השערה

Updated: Dec 7, 2019


איפור קבוע בשיטת השערה – האובססיה לגבות מושלמות.

התחלתי לבצע איפור קבוע בגבות בשנת 2006. במשך שנים, טיפולי איפור קבוע בגבות היו פתרון לנשים בעלות גבות דלילות או מרובות חורים. בשיטה הוותיקה שנקראת שיטת הצללה או שיטת הבלוק, היינו מציירים מבנה אחיד של גבה מלאה וממלאים אותה בפיגמנט, כך היינו מייצרים הדמיה של גבה, גם אם לא היו ללקוחה שיערות כלל. במידה וללקוחה היה שיער בגבות, התוצאה המתקבלת הייתה מעין הצללה מתחת לגבות, שנותנת להן צבע מלא ונוכחות. במקרים מסוימים אני עדיין מטפלת בשיטה זו, ועל זאת ארחיב בפוסט נפרד. בפוסט הזה אפרט דווקא על איפור קבוע בשיטת השערה.

בשיטת השערה, הטיפול הינו ציור של "שערות גבה" באמצעות מיקרו פיגמנטציה, בתהליך איפור קבוע שנקרא לרוב גם קעקוע זמני.

התוצאה היא גבות עדינות וטבעיות כך שלרוב אין מבחינים בזה שכלל נעשה טיפול איפור קבוע בגבות. וזאת לעומת משיטת ההצללה שהיא יותר דומיננטית. בגלל המראה הטבעי והעדין, כיום, לקוחות שמבקשות לעבור את הטיפול, אינם בהכרח נשים מבוגרות עם גבה בעייתית, אלא גם נשים צעירות יותר "פאשניסטות" שמעוניינות "לתקן" או לעבות את הגבות שלהן בצורה טבעית ויפה.

איפור קבוע שיטת השערה

אל אף היתרון במראה של איפור קבוע בשיטת השערה, לשיטה גם ישנם חסרונות... הטיפול העדין מחזיק פחות זמן משיטת ההצללה. ובעוד שיטת הצללה תחזיק עד כשלוש שנים בממוצע , שיטת השערה תחזיק כשנה בממוצע.

אני ממליצה בחום שלפני שמבצעים איפור קבוע בגבות או בכל מקום אחר, תצפו בכמה שיותר עבודות של המטפלת. תמונות חדות וקרובות, שלא עברו עיבוד בפוטושופ, ושמציגים תמונת לפני ואחרי, ואף תמונות לאחר החלמה.

חשוב לצפות בעבודות שבהן נעשתה הוספה של המון שיערות על גבה דלילה, ולא עבודות של עיבוי לגבות בריאות, שכן במקרה הראשון, נדרת מהמטפל מקצועיות גבוהה במיוחד.

בהצלחה.


0 views