שירה זאבי - עיצוב גבות, איפור קבוע בשיטת השערה, מיקרובליידינג .

לקביעת תורים מראש: 050-6598776

שירה זאבי אינסטגרם
שירה זאבי פייסבוק

כל הזכויות שמורות לשירה זאבי. אין להשתמש בחומרים המוצגים באתר לרבות תמונות, טקסט, סימנים מסחריים או כל חומר אחר ללא אישור מפורש בכתב משירה זאבי.

.האתר נבנה על ידי "אפ-פוינטמנט"  פיתוח אפליקציות בניית אתרים  

Search
  • שירה זאבי

הסרת איפור קבוע - מתי זה נדרש?

Updated: Dec 7, 2019


היי יפות!

אז עד היום עסקנו בעיקר במתי אפשר לעשות טיפול איפור קבוע, ואם כן באיזו שיטה, הפעם נדבר דווקא על היום שאחרי...

כמי שעוסקת גם בשיקום תוצאות של איפור קבוע כושל, אני מבצעת טיפולי הסרה של איפור קבוע וקעקועים אמיתיים (גוף וכו) בחומצות ולייזר, ובמסגרת עבודתי טיפלתי בהמון פניות של נשים שביקשו להסיר את הגבות שלהן. נכון, היו נשים שבאמת באמת צריכות להסיר את האיפור הקבוע שבוצע להן, אך מרבית הנשים שפנו אליי להסיר את הגבות שלחו לי תמונות של גבות במצב טוב והתעקשו שהן לא מרוצות באין סיבה ברורה בכלל. בנות יקרות להסיר גבות זה לא דבר פשוט ולא עניין של מה בכך!! אל תשחקו עם הפנים שלכם. העור שלנו לא דף נייר שאפשר להחליף אותו!!

חשוב להבין שאם הצורה של הגבה היא טובה והצבע נראה בסדר ולא איזה כחול או אדום בוהק או צורה עבה והזויה שלא קשורה לפנים, אז אין סיבה ללכת ולהסיר בחלק מהמקרים אפשר לעשות קאבר באיפור קבוע.

אני נתקלת בנשים שהאיפור הקבוע בגבות שלהן די דהוי שנאמר להן שצריך להסיר קודם!! ממש לא!! מכיוון שאם זה דהוי והיא גם ככה תחדש את הגבות למה לא לעשות קאבר? גם עלויות גבוהות וגם מיותר. כל מקרה הוא לגופו. מרבית האיפור קבוע הקיים שתתקלו בו יהיה לו קשה להשתוות לצללית בצבע מוקה, שוקולטה וכו וכו. כיוון שאיפור קבוע זה צבע שמוחדר (כמובן בצורה עדינה ולא עמוקה! להבדיל ממה שהיה פעם) לעור והוא לרוב לא ייראה כמו צללית שמונחת מעל העור. לכל אחת יש את הפיגמנט הטבעי שלה ואת העור שלה שגם משפיע על האיפור קבוע . יש איכות של צבעים.. יש טכניקה.. וכל אלה לא ניתן להשוות למריחת צללית על הגבות. דבר שהינו שטחי! אין מה לעשות עם הנתונים האלה. זאת עובדה!

נכון, מדי פעם אני נתקלת בנשים עם החלמות איפור קבוע מושלמות שלגוון שלהם לא קרה כמעט דבר. אבל זה נדיר. בטח אצל הישראליות. ועדיין, איפור קבוע כשנעשה בצורה טובה ויפה זה דבר יפה נוח ושווה.. ומשפר משמעותית את איכות החיים גם כשהוא מתיישן.

נתקלתי בנשים שרוצות להסיר גבות שעברו איפור קבוע כושל ומוכנות שוב(!!) לקחת סיכון ולתקן את הגבות במחיר זול מאוד שאינו תואם את השוק ומעלה חשד . חשוב לזכור שבתחום הזה יש לא מעט סכנות, אז בבקשה אל תשחקו עם הפנים שלכן , אם באמת יש צורך להסיר תבררו טוב כמה עולה טיפול ותשוו מחירים לשוק הנורמלי. תבדקו יתרון מול חיסרון ובעיקר ניסיון. וניסיון בודקים עם תמונות והמלצות. לכן הדרך הטובה ביותר להימנע מהסרה, היא לבצע את הטיפול הראשון בצורה טובה!

בריאות יופי והצלחה לכולם.

#שינוייגווןבאיפורקבוע #איפורקבוע #הסרתאיפורקבוע

0 views